MSC8144EVT800B
Manufacturer No:
MSC8144EVT800B
Datasheet:
MSC8144EVT800B
Voltage - I/O
3.30V
Package / Case
783-BBGA, FCBGA
Voltage - Core
1.00V
Operating Temperature
0°C ~ 90°C (TJ)
Clock Rate
800MHz