MSC8144ESVT800B
Manufacturer No:
MSC8144ESVT800B
Datasheet:
MSC8144ESVT800B
Voltage - I/O
3.30V
Package / Case
783-BBGA, FCBGA
Voltage - Core
1.00V
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TJ)
Interface
Ethernet, I²C, SPI, TDM, UART, UTOPIA
Supplier Device Package
783-FCPBGA (29x29)
Packaging
Tray
Clock Rate
800MHz