MCIMX6D6AVT10AC
Manufacturer No:
MCIMX6D6AVT10AC
Datasheet:
MCIMX6D6AVT10AC
Description:
IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCBGA
Product Attribute
Base Part Number
MCIMX6
Speed
1.0GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)
Packaging
Tray
Voltage - I/O
1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V