RES 10K OHM 15W 1% AXIAL
RES 10 OHM 15W 1% AXIAL
RES 15 OHM 15W 1% AXIAL
RES 1K OHM 15W 1% AXIAL
RES 1 OHM 15W 1% AXIAL
RES 20 OHM 15W 1% AXIAL