MAX4314ESD+
Manufacturer No:
MAX4314ESD+
Manufacture:
Maxim Integrated
Package:
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
MAX4314ESD+
Description:
IC AMP MPLEX AMP 14SOIC
In Stock
252 pcs On sales
Product Attribute
-3db Bandwidth
127MHz
Package / Case
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Base Part Number
MAX4314
Current - Supply
6.9mA
Number of Circuits
1
Series
Supplier Device Package
14-SOIC
Packaging
Tube
Current - Output / Channel
95mA
Slew Rate
430V/µs
Voltage - Supply, Single/Dual (±)
4V ~ 10.5V, ±2V ~ 5.25V