DS1077LZ-40+
Manufacturer No:
DS1077LZ-40+
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
DS1077LZ-40+
Description:
IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC
In Stock
303 pcs On sales
Product Attribute
Voltage - Supply
2.7V ~ 3.6V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package
8-SOIC
Frequency
4.87kHz ~ 40MHz
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Current - Supply
15mA
Company Profile
DS1077LZ-40+ Relevant information
DS10
DS10
SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V