DS1050Z-025+T&R
Manufacturer No:
DS1050Z-025+T&R
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
DS1050Z-025+T&R
Description:
IC OSC PROG TIMER 25KHZ 8SOIC
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply
2.7V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package
8-SOIC
Frequency
25kHz
Packaging
Digi-Reel®
Company Profile
DS1050Z-025+T&R Relevant information
DS10
DS10
SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V