DS1050Z-010+
Manufacturer No:
DS1050Z-010+
Package:
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Datasheet:
DS1050Z-010+
Description:
IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8SOIC
In Stock
265 pcs On sales
Product Attribute
Package / Case
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Base Part Number
DS1050
Voltage - Supply
2.7V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Supplier Device Package
8-SOIC
Frequency
10kHz
Packaging
Tube
Company Profile
DS1050Z-010+ Relevant information
DS10
DS10
SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V