87-CBSA-6.0X6.0X0.8
Manufacturer No:
87-CBSA-6.0X6.0X0.8
Manufacture:
Leader Tech Inc.
Package:
Datasheet:
87-CBSA-6.0X6.0X0.8
Description:
RF SHIELD 6" X 6" THROUGH HOLE
Product Attribute
Width - Overall
6.000" (152.40mm)
Height - Overall
0.800" (20.32mm)
Length - Overall
6.000" (152.40mm)