84NH-CBSA-5.0X5.25X0.8
Manufacturer No:
84NH-CBSA-5.0X5.25X0.8
Manufacture:
Leader Tech Inc.
Package:
Datasheet:
84NH-CBSA-5.0X5.25X0.8
Description:
RF SHIELD 5" X 5.25" T/H
Product Attribute
Length - Overall
5.250" (133.35mm)
Type
Shield, 2-Piece
Series
80-CBS
Part Status
Active
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Through Hole
Width - Overall
5.000" (127.00mm)
Height - Overall
0.800" (20.32mm)