53-CBSF-1.0X1.5X0.5
Manufacturer No:
53-CBSF-1.0X1.5X0.5
Manufacture:
Leader Tech Inc.
Package:
Datasheet:
53-CBSF-1.0X1.5X0.5
Description:
RF SHIELD 1" X 1.5" THROUGH HOLE
Product Attribute
Width - Overall
1.000" (25.40mm)
Height - Overall
0.500" (12.70mm)
Length - Overall
1.500" (38.10mm)