45-CBSA-1.5X3.0X0.4
Manufacturer No:
45-CBSA-1.5X3.0X0.4
Manufacture:
Leader Tech Inc.
Package:
Datasheet:
45-CBSA-1.5X3.0X0.4
Description:
RF SHIELD 1.5" X 3" THROUGH HOLE
Series
40-CBS
Packaging
Bulk
Part Status
Active
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Through Hole
Width - Overall
1.500" (38.10mm)
Height - Overall
0.400" (10.16mm)
Length - Overall
3.000" (76.20mm)