24-CBSA-1.0X1.25X0.25
Manufacturer No:
24-CBSA-1.0X1.25X0.25
Manufacture:
Leader Tech Inc.
Package:
Datasheet:
24-CBSA-1.0X1.25X0.25
Description:
RF SHIELD 1" X 1.25" T/H
Product Attribute
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Through Hole
Width - Overall
1.000" (25.40mm)
Height - Overall
0.250" (6.35mm)
Length - Overall
1.250" (31.75mm)