PBRV14.74MR50Y000
Manufacturer No:
PBRV14.74MR50Y000
Datasheet:
PBRV14.74MR50Y000
Description:
CERAMIC RES 14.74MHZ 10PF SMD
Product Attribute
Frequency
14.74MHz
Packaging
Digi-Reel®
Capacitance
10pF
Part Status
Obsolete
Size / Dimension
0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability
±0.5%
Frequency Tolerance
±0.5%
Height
0.047" (1.19mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C