2225Y0500180KCT
Manufacturer No:
2225Y0500180KCT
Datasheet:
2225Y0500180KCT
Description:
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 2225
Product Attribute
Thickness (Max)
0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Tolerance
±10%
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Capacitance
18pF
Company Profile
2225Y0500180KCT Relevant information
2225-4L
RF TRANS NPN 40V 2.5GHZ 55LV
2225.0/100
CONN FERRULE 12AWG SILVER
CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
22251A103GAT2A
22251A103GAT2A
CAP CER 10000PF 100V NP0 2225