C11CF750K-8UN-X1T
Manufacturer No:
C11CF750K-8UN-X1T
Datasheet:
C11CF750K-8UN-X1T
Series
CF
Voltage - Rated
150V
Size / Dimension
0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Tolerance
±10%
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Capacitance
75pF