BF26409-31B
Manufacturer No:
BF26409-31B
Manufacture:
JKL Components Corp.
Package:
Datasheet:
BF26409-31B
Description:
CCFL WH LAMP 1540V 5MA 2.6X409MM
Product Attribute
Type
CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Output
36000 cd/m2
Series
Current
5mA
Voltage
1540V (Start), 730V (Operating)
Part Status
Active
Size / Dimension
2.6mm x 409mm