BF26285-20B
Manufacturer No:
BF26285-20B
Manufacture:
JKL Components Corp.
Package:
Datasheet:
BF26285-20B
Description:
CCFL WH LAMP 1500V 5MA 2.6X285MM
Series
Current
5mA
Voltage
1500V (Start), 725V (Operating)
Part Status
Active
Size / Dimension
2.6mm x 285mm