72V3660L7-5BB
Manufacturer No:
72V3660L7-5BB
Package:
144-BGA
Datasheet:
72V3660L7-5BB
Description:
IC FIFO SS 4096X36 7-5NS 144BGA
Product Attribute
Package / Case
144-BGA
Series
72V
Base Part Number
72V3660
Voltage - Supply
3.15V ~ 3.45V
Data Rate
133.3MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Access Time
5ns
Current - Supply (Max)
40mA