72V281L15TFGI8
Manufacturer No:
72V281L15TFGI8
Package:
64-LQFP
Datasheet:
72V281L15TFGI8
Description:
IC FIFO 32768X18 15NS 64QFP
Product Attribute
Package / Case
64-LQFP
Series
72V
Base Part Number
72V281
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
66.7MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Access Time
10ns
Current - Supply (Max)
55mA