72V281L10TFG8
Manufacturer No:
72V281L10TFG8
Package:
64-LQFP
Datasheet:
72V281L10TFG8
Description:
IC FIFO 32768X18 10NS 64QFP
Package / Case
64-LQFP
Series
72V
Base Part Number
72V281
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
100MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Retransmit Capability
Access Time
6.5ns
Current - Supply (Max)
55mA