72V275L10TFG
Manufacturer No:
72V275L10TFG
Package:
64-LQFP
Datasheet:
72V275L10TFG
Description:
IC FIFO 32768X18 SYNC 64TQFP
Product Attribute
Package / Case
64-LQFP
Series
72V
Base Part Number
72V275
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
100MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Access Time
6.5ns
Current - Supply (Max)
60mA