72V273L7-5PFGI8
Manufacturer No:
72V273L7-5PFGI8
Package:
80-LQFP
Datasheet:
72V273L7-5PFGI8
Description:
IC FIFO 16384X18 7-5NS 80QFP
Package / Case
80-LQFP
Series
72V
Base Part Number
72V273
Voltage - Supply
3.15V ~ 3.45V
Data Rate
133.3MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Retransmit Capability
Access Time
5ns
Current - Supply (Max)
35mA