71V3556SA133BQGI8
Manufacturer No:
71V3556SA133BQGI8
Package:
165-TBGA
Datasheet:
71V3556SA133BQGI8
Description:
IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Access Time
4.2ns
Supplier Device Package
165-CABGA (13x15)
Memory Size
4.5Mb (128K x 36)
Write Cycle Time - Word, Page
Memory Type
Volatile
Part Status
Active
Package / Case
165-TBGA
Clock Frequency
133MHz