71V3556SA133BG8
Manufacturer No:
71V3556SA133BG8
Package:
119-BGA
Datasheet:
71V3556SA133BG8
Description:
IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Product Attribute
Clock Frequency
133MHz
Base Part Number
IDT71V3556
Series
Memory Interface
Parallel
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)