71V25761S183PFG
Manufacturer No:
71V25761S183PFG
Manufacture:
IDT, Integrated Device Technology Inc
Package:
100-LQFP
Datasheet:
71V25761S183PFG
Description:
IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Product Attribute
Package / Case
100-LQFP
Clock Frequency
183MHz
Base Part Number
IDT71V25761
Series
Memory Interface
Parallel
Packaging
Tray
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Technology
SRAM - Synchronous, SDR
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)