GS882Z18CD-300M
Manufacturer No:
GS882Z18CD-300M
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS882Z18CD-300M
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M
Product Attribute
Subcategory
Memory & Data Storage
Factory Pack Quantity
36
Maximum Clock Frequency
300 MHz
Organization
512 k x 18
Maximum Operating Temperature
+ 125 C
Minimum Operating Temperature
- 55 C
Type
NBT Pipeline/Flow Through
Series
GS882Z18CD
Package / Case
BGA-165
Tradename
NBT SRAM
Access Time
5 ns
Supply Current - Max
205 mA, 260 mA
Memory Size
9 Mbit
Supply Voltage - Max
3.6 V
Supply Voltage - Min
2.3 V