GS881E32CGD-200V
Manufacturer No:
GS881E32CGD-200V
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS881E32CGD-200V
Description:
SRAM 1.8/2.5V 256K x 32 8M
Maximum Clock Frequency
200 MHz
Organization
256 k x 32
Maximum Operating Temperature
+ 70 C
RoHS
Details
Minimum Operating Temperature
0 C
Type
DCD
Series
GS881E32CGD
Package / Case
BGA-165
Tradename
SyncBurst
Access Time
6.5 ns
Supply Current - Max
125 mA, 150 mA
Memory Size
9 Mbit
Supply Voltage - Max
2.7 V
Supply Voltage - Min
1.7 V