GS8662R36BGD-250I
Manufacturer No:
GS8662R36BGD-250I
Datasheet:
GS8662R36BGD-250I
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 2M x 36 72M
Product Attribute
Tradename
SigmaDDR-II
Supply Current - Max
630 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
DDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
250 MHz