GS8322Z36AB-150I
Manufacturer No:
GS8322Z36AB-150I
Package:
BGA-119
Datasheet:
GS8322Z36AB-150I
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 1M x 36 32M
Maximum Clock Frequency
150 MHz
Organization
1 M x 36
Maximum Operating Temperature
+ 85 C
Minimum Operating Temperature
- 40 C
Type
NBT Pipeline/Flow Through
Series
GS8322Z36AB
Package / Case
BGA-119
Tradename
NBT SRAM
Access Time
7.5 ns
Supply Current - Max
210 mA, 220 mA
Supply Voltage - Max
3.6 V
Supply Voltage - Min
2.3 V