GS8182Q09BGD-300
Manufacturer No:
GS8182Q09BGD-300
Datasheet:
GS8182Q09BGD-300
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 2M x 9 18M
Maximum Clock Frequency
300 MHz
Organization
2 M x 9
Maximum Operating Temperature
+ 70 C
Minimum Operating Temperature
0 C
RoHS
Details
Type
SigmaQuad-II
Series
GS8182Q09BGD
Tradename
SigmaQuad-II
Supply Current - Max
800 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
QDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V