GS8128036GT-333I
Manufacturer No:
GS8128036GT-333I
Manufacture:
GSI Technology
Package:
TQFP-100
Datasheet:
GS8128036GT-333I
Description:
SRAM 2.5/3.3V 4M x 36 144M
Product Attribute
Tradename
SyncBurst
Moisture Sensitive
Yes
Access Time
4.5 ns
Supply Current - Max
460 mA, 610 mA
Memory Size
144 Mbit
Supply Voltage - Max
3.6 V
Memory Type
SDR
Supply Voltage - Min
2.3 V
Subcategory
Memory & Data Storage
Factory Pack Quantity
15
Manufacturer
GSI Technology
Maximum Clock Frequency
333 MHz