TG2016SBN 30.0000M-TCGNBM3
Manufacturer No:
TG2016SBN 30.0000M-TCGNBM3
Manufacture:
Epson
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
TG2016SBN 30.0000M-TCGNBM3
Description:
XTAL OSC VCTCXO 30.0000MHZ SNWV
Product Attribute
Function
Current - Supply (Max)
1.5mA
Frequency
30MHz
Absolute Pull Range (APR)
Packaging
Digi-Reel®
Current - Supply (Disable) (Max)
Part Status
Discontinued at Digi-Key
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Crystal
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type
VCTCXO
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V