B84773A0010A000
Manufacturer No:
B84773A0010A000
Manufacture:
EPCOS (TDK)
Package:
Datasheet:
B84773A0010A000
Description:
FILTER POWER LINE
In Stock
336 pcs On sales
Product Attribute
Approvals
cUL, ENEC, UL
Panel Thickness
Packaging
Bulk
Switch Features
Filter Type
Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Ingress Protection
Part Status
Active
Fuse Holder, Drawer
Fuse Holder
Termination
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Number of Positions
3
Current - UL
10A
Panel Cutout Dimensions
Variable Size
Voltage - UL
250VAC/DC
Material Flammability Rating
Current - IEC
10A