3120-N324-P7T1-W02D-10A
Manufacturer No:
3120-N324-P7T1-W02D-10A
Manufacture:
E-T-A
Package:
Datasheet:
3120-N324-P7T1-W02D-10A
Description:
CIR BRKR THRM SWITCH 10A IP65
In Stock
10 pcs On sales
Product Attribute
Number of Poles
2
Voltage Rating - AC
240V
Voltage Rating - DC
50V
Current Rating (Amps)
10A