SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
SLIDE POT 1KOHM 0.125W TOP 100MM
SLIDE POT 100K OHM 0.25W TOP