CY7C1514JV18-250BZXC
Manufacturer No:
CY7C1514JV18-250BZXC
Datasheet:
CY7C1514JV18-250BZXC
Description:
IC SRAM 72M PARALLEL 165FBGA
In Stock
76 pcs On sales
Product Attribute
Memory Format
SRAM
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
165-LBGA
Clock Frequency
250MHz
Base Part Number
CY7C1514
Voltage - Supply
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)