CY7C1412KV18-300BZXC
Manufacturer No:
CY7C1412KV18-300BZXC
Datasheet:
CY7C1412KV18-300BZXC
Description:
IC SRAM 36M PARALLEL 165FBGA
In Stock
136 pcs On sales
Product Attribute
Clock Frequency
300MHz
Base Part Number
CY7C1412
Voltage - Supply
1.7V ~ 1.9V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)