CY7C1312KV18-250BZXC
Manufacturer No:
CY7C1312KV18-250BZXC
Manufacture:
Cypress Semiconductor Corp
Package:
165-LBGA
Datasheet:
CY7C1312KV18-250BZXC
Description:
IC SRAM 18M PARALLEL 165FBGA
In Stock
122 pcs On sales
Product Attribute
Clock Frequency
250MHz
Base Part Number
CY7C1312
Memory Interface
Parallel
Series
Voltage - Supply
1.7V ~ 1.9V
Packaging
Tray
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)