GMB63H1PC0.5
Manufacturer No:
GMB63H1PC0.5
Manufacture:
Carlo Gavazzi Inc.
Package:
Datasheet:
GMB63H1PC0.5
Description:
CIR BRKR THERM-MAG 0.5A 480/277V
In Stock
8 pcs On sales
Product Attribute
Voltage Rating - AC
480V
Current Rating (Amps)
500mA