TERM BLOCK 11POS 35DEG 5MM PCB
IC TELECOM INTERFACE 28PLCC
IC TELECOM INTERFACE 28PLCC
PIEZO TRANSDUCER
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V