AT-K-S-26-8-S/14
Manufacturer No:
AT-K-S-26-8-S/14
Datasheet:
AT-K-S-26-8-S/14
Description:
CABLE MOD FLAT 8COND SILVER 14'
Wire Gauge
26 AWG
Cable Width
0.346" (8.80mm)
Part Status
Active
Cable Height
0.097" (2.46mm)