A8504938S25A
Manufacturer No:
A8504938S25A
Manufacture:
Amphenol Pcd
Package:
Datasheet:
A8504938S25A
Description:
CONN CABLE CLAMP SZ 25 BLACK
In Stock
31 pcs On sales
Product Attribute
Shielding
Cable Exit
180°
Part Status
Active
Thread Size
Cable Opening
0.420" ~ 0.850" (10.67mm ~ 21.59mm)
Type
Cable Clamp
Diameter - Outside
1.890" (48.01mm)