BL-HJDGKKC32M-A
Manufacturer No:
BL-HJDGKKC32M-A
Manufacture:
American Bright Optoelectronics Corporation
Package:
4-PLCC
Datasheet:
BL-HJDGKKC32M-A
Description:
3528 PLCC4 RGB
In Stock
315 pcs On sales
Product Attribute
Height (Max)
2.00mm
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-PLCC
Size / Dimension
3.20mm L x 2.80mm W