SQF-S25M4-32G-S9C
Manufacturer No:
SQF-S25M4-32G-S9C
Manufacture:
Advantech Corp
Package:
Datasheet:
SQF-S25M4-32G-S9C
Description:
SSD 32GB MLC 2.5" SATAIII
Series
SQF-S25 630
Weight
Form Factor
2.5"
Memory Size
32GB
Memory Type
FLASH - NAND (MLC)
Part Status
Active
Speed - Read
510MB/s
Current - Max
400mA
Speed - Write
190MB/s
Size / Dimension
100.00mm x 69.90mm x 7.00mm
Voltage - Supply
Type
SATA III
Operating Temperature
0°C ~ 70°C