AMPDAFH-A13T3
Manufacturer No:
AMPDAFH-A13T3
Package:
4-VFLGA
Datasheet:
AMPDAFH-A13T3
Package / Case
4-VFLGA
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability
±25ppm
Type
XO (Standard)
Frequency - Output 1
6.1298496MHz, 6.16791MHz
Height
0.035" (0.89mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
1.3mA (Typ)