AMPDADI-A13T3
Manufacturer No:
AMPDADI-A13T3
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
AMPDADI-A13T3
Height
0.035" (0.89mm)
Frequency - Output 2
Output
CMOS
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
1.3mA (Typ)
Part Status
Active
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability
±25ppm