GEN4-ULCD-70D
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-70D
Datasheet:
GEN4-ULCD-70D
Description:
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
In Stock
8 pcs On sales
Viewing Area
154.00mm W x 85.92mm H
Diagonal Screen Size
7" (177.80mm)
Dot Pitch
0.19mm W x 0.18mm H