GEN4-ULCD-43DT-SB
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-43DT-SB
Datasheet:
GEN4-ULCD-43DT-SB
Description:
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
In Stock
51 pcs On sales
Product Attribute
Dot Pixels
480 x 272
Part Status
Active
Touchscreen
Resistive
Viewing Area
95.04mm W x 53.86mm H
Diagonal Screen Size
4.3" (109.22mm)
Dot Pitch
0.20mm W x 0.20mm H