GEN4-ULCD-35D
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-35D
Datasheet:
GEN4-ULCD-35D
Description:
DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
In Stock
32 pcs On sales
Viewing Area
49.00mm W x 73.40mm H
Diagonal Screen Size
3.5" (88.90mm)
Dot Pitch
0.15mm W x 0.15mm H